Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Metin2 XP ~ Aventura jocului MMPORG

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:02 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Deci ... sa fie 4 shop-uri in centrul din map1 ce sa fie numite in acest gen

Warrior Shop / Sura Shop / Saman Shop / Ninja Shop

--------

Warrior Shop

Armuri:

Arme:

Coif-uri:
/

Si restul de spatiu ce mai ramane sa fie puse carti pentru warrior corp si mental!

------------------------------------------------------------------

Sura Shop

Armuri:

Arme:

Coif-uri:

/

Restul de spatiu sa fie cu carti pentru Sura Arme si Sura Magie Neagra

---------------------------------------------------------------------

Ninja Shop

Armuri:

Arme:

Restul de spatiu sa fie umplut cu carti pentru Ninja Lama si Ninja Arc

--------------------------------------------------------------

Saman Shop

Armuri:

Arme:

Restul de spatiu liber sa fie umplut cu carti pentru Saman Zmeu si Saman Vindecare.

C-am asta despre aceste 4 shop-uri noi daca doreste [GA]Xp sa le puna in joc, cum am scris si in descriere preturile vor fi puse de Xp iar plus-urile la arme/armuri la fel de el. Armele nu vor trece de 1kk iar armurile nu vor trece de 1,5kk yang.

Numai bine,
[GM]WhitePoint

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

2 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:36 pm

[MOD]aLyZ

Moderator
Moderator
foarte fain gandit dar nu crezi ca daca s-ar pune otelurile ar fi prea usor ?

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:38 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
[MOD]aLyZ a scris:foarte fain gandit dar nu crezi ca daca s-ar pune otelurile ar fi prea usor ?

hm..

e diferenta mare intre un dga+9 ce da aparare 135 si un otel+9 ce da aparare 144? nu prea cred

PS: Am pus otelurile ca mia zis [GA]Xp ca are de gand sa puna King-urile deci este mai preferabil otelurile si din ele la +9 sa poti face la acel "sura" de langa portal v3 de la orci sa faci din ele King

4 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:39 pm

[MOD]aLyZ

Moderator
Moderator
cu king nu sunt de acord .ar fi prea usot zic eu ...daca toata lumea ar avea king ar fi toti buni si tari .

5 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:41 pm

Ca viitor GA al acestui server presupun ca am voie sami spun parerea din propria experienta.Daca punem asemenea iteme in shopuri ar fi prea usor pentru playeri.Parerea mea.

6 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:41 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
v10r3l a scris:Ca viitor GA al acestui server presupun ca am voie sami spun parerea din propria experienta.Daca punem asemenea iteme in shopuri ar fi prea usor pentru playeri.Parerea mea.

Deci... nu prea stiu ce nu este clar deloc Xp

GameAdmin = [GA]Xp
[GA]Dana

ATAT!!!!

[MOD]aLyZ a scris:
cu king nu sunt de acord .ar fi prea usot zic eu ...daca toata lumea ar avea king ar fi toti buni si tari .

Deci aLyZ daca ai observat experienta ce tio cere acum este ca si pe serverul oficial deci nu vor ajunge repede la level 70 pentru a avea armura +9... dupa vin banii pe iteme pentru ca armele/armurile sunt TOATE +0 Wink

7 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Vin Mar 26, 2010 10:43 pm

[GA]v10r3l in plus.Eu am fost GA inainte sa se stearga conturile.Si acum o sa imi revina acest post

8 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Sam Mar 27, 2010 3:28 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Nu o sa mai fie nimic in shopuri doar pe site toate itemele +9 facut inclusiv king dar mai e o problema
Daca nu ai COINS "MONEDE" nu iti poti cumpara trebuie sa faci o mica donatie si iti vei putea lua "o mana se spala pe-cea-lanta"
da-ma Twisted Evil de poet Evil or Very Mad
V10r3l o sa fii [GA] in curand ca nu mai suport mai baga si tu vro 2 sap Laughing

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

9 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Joi Ian 27, 2011 10:50 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

10 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Joi Ian 27, 2011 10:50 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

11 In atentia playeri-lor la data de Joi Ian 27, 2011 10:50 am

12 Re: Sugestie shop-uri pentru fiecare caracter in parte la data de Joi Ian 27, 2011 10:50 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creeaza un forum | Arta, Cultura si Timp liber | teme speciale | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog