Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:13 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Deci stiu ca veti zice ca unele sunt la Negustoarea de diverse dar as prefera sa fie scoase si sa fie un shop cu iteme ca acesta si la preturile puse de mine aici , orice item este pe 1 item - numar x yang

50k

35k

30k

100k

80k

100k

125k

400k

125k

125k

150k

50k

300k

250k

800k

100k

70k

70k

50k

30k

35k

50k

65k

70k

80k

85k

90k

90k

100k

100k

100k

200k

225k

1kk (1.000.000)

1.5kk (1.500.000)

2kk (2.000.000)

C-am asta este tot astept sa vedem parerile membrilor si de asemenea lui [GA]Xp si restul GM-urilor.

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

2 Re: Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:25 pm

Se pare ca am un coleg foarte preocupat.
Felicitari,perlele nu cred ca o sa fie implementate,ci scoici in locul lor !

Vezi profilul utilizatorului

3 Re: Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:26 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
In fine eu ziceam asa... poate ca vor fi si ele implementate Very Happy

4 Re: Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:33 pm

[MOD]aLyZ

Moderator
Moderator
e bine facuta aceasta sugestie de shop dar cred ca ar trebui intai sa se treaca la cifrele corecte de yang caci cele de acum sunt foarte incurcate ...

5 Re: Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:36 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
adica te referi de la cel mai mic la cel mai mare? nu conteaza asta Smile)

6 Re: Item's Shop la data de Vin Mar 26, 2010 10:37 pm

[MOD]aLyZ

Moderator
Moderator
adik cum e si pe uk sau ro sau gx.asa sa fie yangul

7 Re: Item's Shop la data de Sam Mar 27, 2010 3:33 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
pai daca modific preturile o sa spuneti dar de ce nu mai imi cade mult yang si tot asa ...!!! presimt ca in maxim 2 sap nu sa aveti ce face cu yang-ul

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

8 Re: Item's Shop la data de Joi Ian 27, 2011 10:35 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

9 Re: Item's Shop la data de Joi Ian 27, 2011 10:40 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

10 Re: Item's Shop la data de Joi Ian 27, 2011 10:40 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit