Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 probleme la cal la data de Lun Mar 29, 2010 7:21 pm

de fiecare data cand sunt calare si mor...dupa c dau restart aici...imi apare ca si cum calul ar fi chemat dar calul nu este chemat si nu pot sa il chem decat dak dau restart in oras sau logout......

multumesc anticipat

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: probleme la cal la data de Lun Mar 29, 2010 8:10 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
pai trebuie sa dai pe cartea armata si armei (asa se numeste cartea de chemi calu militar) pana ce vine normal ca nuti vine din prima doar daca ai level 10 la chemarea calului Wink

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

3 Re: probleme la cal la data de Lun Mar 29, 2010 8:19 pm

stiu si io.....dar nu ati inteles la ce mam referit eu.....daca mori in timp ce calaresti dispare calul(dai restart akolo nu in oras)....mie sus unde iti apare cand folosesti potiuni verzi sau mov imi apare k si cum calul nui la grajdar k asta se intampla cu calul cand mori calare...imi apre ca si cum ar fi langa mne si cand dau sal chem cu cartea nu merge imi spune ca ii deja chemat....sper ca mam facut inteles......

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | Arta, Cultura si Timp liber | teme speciale | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog