Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mar Mar 30, 2010 6:28 am

Deci...Nu-i corect de loc ca ati scos carti pt. a face G si pietrele pt. a face P,uni au apucat sa faca P-uri,iar alti nu,acum stam sa cautam carti pentru a face g,pietre si sa stam cate o zi sa folosim o carte:|acum cei care au apucat sa faca p cresc mai repede,ne bat la duel---->Nu-i corect!Neutral

Va rog adaugati din nou toate cele necesare si exp bagati macar 100%,arme,armuri mai multe:)Neutral!!!

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mar Mar 30, 2010 6:50 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Dar de ce nu te chinui tu sa faci G sau P ???
Pe data de 02/04/2010 e event cu soul stone si carti

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

3 Re: Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mar Mar 30, 2010 6:53 am

La ce ora incepe si la ce ora se termina?....si sa adaugati si boabe zen pt. a reface gradu',dar unde o sa fie realizat?

4 Re: Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mar Mar 30, 2010 4:53 pm

acest server devine din ce in ce mai mult ca pe RO ......... sper sa se faca cva....nui normal sa nu mai gasesti carti soul stone armuri arme si alte iteme de diferite lvl in shopuri doar e server privat.toate ar trebui sa fie cat mai usor de procurat....niki rata exp niki rata yang niki rata drop:((((((

alti playeri primesc iteme si alte chestii p degeaba iar x sau y joaca aproape ca e ro

ma asteptam la mai multe de la serverul asta speram sa il depaseasca pe GX

sa vezi ca pe ro la shopuri gasesti mai multe ca aici:))cea ce nu mi se pare corect

5 Re: Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mar Mar 30, 2010 8:02 pm

Sv privat -> SISTEM DE JOC PERSONAL !
PROPRIETARUL SERVERULUI IL FACE CUM DORESTE!! Exclamation

+ eventul va fi in shopuri,cum sunteti obisnuiti dupa alte servere.

6 Re: Nu-i corect!!!!(Skils P)Cititi acest Topic! la data de Mier Mar 31, 2010 1:02 am

si asta e foarte corect...dar speram ca pe xp sa fie mult mai mult fun.....ma intelegi???

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog