Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Adaugare:Arme,Armuri in shop:) la data de Mar Mar 30, 2010 7:43 am

Adaugati in shop armuri cat de cat mai bune de lvl mai mare cum ar fii:Platosa de aur,Amura Zeului Dragon,Otel Negru..Arme:Fms+9(este foarte buna pt cei mici),Batalie,Sirius si cartile pt facut magiile la cal...Intrati pe alte metine private si luati exemple de arme,armuri eu as prefera sirius in magazin pt ca este o arma foarte grea de facut uitativa pe un metin sa vedeti ca este si lunara in magazin si+9 adaugati macar sirius sa fim mai deosebiti ca alti,si sa vedeti cum se inmulteste lumea cumpara dupa net si apropo de net la inceperea contului ne trebuia si noua macar 100md sa nu zic 999.999.999 cum e pe un metin...adaugati astea pls si populatia sv o sa fie ff mare What a Face o sa vedeti!Nu toata lumea are posibilitati sa doneze de ex cei de 10,11,12,13 ani:)Oricum sv este frumos!...BFT IN CONTINUARE :X

Vezi profilul utilizatorului

2 Sunt de acord !!!! la data de Mier Mar 31, 2010 9:38 pm

Sunt de acord bagati detoate arme,armuri orice plus .Si o
in intrebare daca aduc 400-500 de oameni sau mai multi imi dai
si mie Gm astept raspuns... Basketball Basketball Basketball

3 Re: Adaugare:Arme,Armuri in shop:) la data de Joi Ian 27, 2011 10:23 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

4 Re: Adaugare:Arme,Armuri in shop:) la data de Joi Ian 27, 2011 10:24 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

5 Re: Adaugare:Arme,Armuri in shop:) la data de Joi Ian 27, 2011 10:25 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit