Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 7:52 pm

Sal.In legatura cu primele 5 litere din CNP...care trebuie adaugate sa te poti inregistra...nu vad ce folos are cand orice copil poate introduce si el acolo niste numere si gata contul?se poate deduce ceva din acele 5 cifre?ms anticipat

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 8:06 pm

razvanny a scris:Sal.In legatura cu primele 5 litere din CNP...care trebuie adaugate sa te poti inregistra...nu vad ce folos are cand orice copil poate introduce si el acolo niste numere si gata contul?se poate deduce ceva din acele 5 cifre?ms anticipat

Da, prima cifra e sexul persoanei respective(masculin sau feminin, 1 sau 2), a doua si a treia anul de nastere, etc...

3 Re: CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 8:25 pm

aha si ei pot face ceva ilegal cu aceste numere?ca am auzit ca e interzis sa publici asa ceva...

4 Re: CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 9:06 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Nu este ilegal deoarece nu iti cer nimic asuns iti cer doar sa imi spuiii cati ani ai si atat si ce esti baiat sau fata

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

5 Re: CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 9:08 pm

aaa...ok atunci ne o vreo prob...am 15 ani jumate si sunt baiat:D
cer TC

6 Re: CNP.. la data de Mier Mar 31, 2010 9:41 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
TC!

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit