Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 BAN aiurea la data de Dum Apr 04, 2010 6:48 pm

BAN aiurea eram in joc mia dat disconetc si imi scrie cont blocat asa ceva e chiar aiurea nu am facut nimic si am luat ban degeaba Xp sau Dana facti ceva se par ca GM de pe acest server blocheaza conturi aiurea si mie nu imi convine acest lucru
Nume:Sfinx
Regat:Albastru
LVL:76

eci va rog sa faceti ceva

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: BAN aiurea la data de Lun Apr 05, 2010 12:07 am

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Mda as dorii si eu motivul pentru care ai luat ban.

PS: Pe mine nu puteti da vina pentru ca inca nu am vorbit cu Xp sa-mi dea iar permisiunile de GM chiar daca a zis ca mi le v-a da Wink

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

3 Re: BAN aiurea la data de Lun Apr 05, 2010 12:31 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Sfinx cum am mai spus daca vrei carti te duci pe site si eu ti-am dat ban si eu iti voi da ban si daca ma superi nu vei mai juca deloc ca mam staturat de hazul vostru!!!
E,experienta mica?
Ma compari cu ro,uk,gx,sau alte sv?
Atunci prietene drept sa iti spun ce xxx cauti pe acest server?

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

4 Re: BAN aiurea la data de Lun Apr 05, 2010 12:54 am

Xp in joc miai spus ca am mai primit odata ban dar nu am mai primit si ai mai spus ca tiam spus eu pe mess ca te las fara playeri pe server da nu am spus niciodata asa ceva man eu chiar tiam spus ca iti admin munca care o depui la server si ca imi place foare mult acest server nu stiu ce sa intamplat cu tine nu erai asa cand am fost azi la puff acasa erai o fire calma pe la ora 15:00 iar in seara asta nu stiu de ce ai fost asa suparat miai spus ca am facut lucruri pe care defapt nu le-am facut si nu vreau sa te superi pe mine

5 Re: BAN aiurea la data de Lun Apr 05, 2010 1:24 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Imi pare rau , Te-am confundat dar nu va mai copiatii NickName ca se fac confuzii si nu prea mai stau la discutii deoarece nu rezolvam nimic !!! REGULII DE AUR|AI SUB 14 ANI BAN / VORBESTI VULGAR BAN/ FACI PUBLICITATE LA ALTE SERVER PE SERVER-UL MEU BAN /
=======================================================================================
CLAR?

Nu-stiu ce crezi tu despre mine dar nu sunt incult , prost retardat nu am 15 ani , nu imi palace sa ma joc de-a [GA] pe server mi-e imi place programare atat nu si JOCUL .
Daca nu ati opseravat ca nici iteme pe mine nu am , Si cand va vad ca chinuiti sa jucati asa cum ati putut voii sa faceti "RECUNOASTETI CA DE FIECARE DATA CAND VAM VAZUT CA NU AVETI ITME , DE-O DATA DE NICAERI CATE UN FMS +0 UN RIB+0 SAU MULTE ALTE ....."
NU AM NIMIC CU VOI DAR ASTA E SITUATIA

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

6 Re: BAN aiurea la data de Lun Apr 05, 2010 2:03 am

nui nimic daca mai confunat si eu nu te cred nici prost nici retardat si cum am mai spus eu te admir foarte mult pentru munca ta si te felicit pentru un server fara erori si fara lag destul de bun imi place foarte mult acest server si am sa joc mult pe el.
si la partea ca neai vazut cu nu avem iteme ai foarte mare dreptate si pe mine mai ajutat si iti sunt foarte recunoscator pentru ca fara ajutorul tau nu ajungeam la lvl 76

7 Re: BAN aiurea la data de Mier Apr 07, 2010 1:17 pm

taci ma ca sa enervat xp Smile) crezi ca esti singuru care sia luat ban asa Smile) =)) fratele Xp lasa votca mai incet ca faci fara numar pe metin Smile)

8 Re: BAN aiurea la data de Mier Apr 07, 2010 2:58 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Topic inchis.

Motiv:
IMPORTANT: Obligatoriu sa puneti un screenshot cu injuratura daca nu veti primii warn.

SCRIE DESTUL DE MARE CRED!

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum gratuit | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog