Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 4:27 pm

Salut ...imi cer scuze pentru postare de injuraturi:| nush daca am facut bine dar stateam linistit in map1 si a venit o fata si a zis so cresc ...iam zis ca nu pot ca nu e rata exp da nu intelegea si ...: http://img687.imageshack.us/img687/6282/74823240.jpg
Multumesc

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 4:45 pm

nu ioe adevarat a vrut pietre +# shi eo am zis ca am
sfix a cerut primu shi am zis ca am shi am venit map1 shi iam aratat la amandoi tpitre sficx nu avea bani sai dau o piatra +4 shi iam dato lui puff pe un scut+6 de lv 41 shi arma de 61 electromagnetica shi dupaia mam dus am luat pergament shi miam facut dragon +7 shi iam aratat shi vr shi grabei +2 shi iam zis daca da item shi el mia artat niste arme shi armuri de lv 66 shi 61 shi eo iam aratat tot la fel arme shi armuri shi el a zis de unde le am shi iam zis ok le am de la event cand a facut ga viorel shi ereau ripari in map 1 shi ia omorat el shi eo am luat ladele de pe jos shi miau pikat lucruri si el a zis ca mi lea dat frun gm cea ce nu e adevarat aja sal nu credeti intrebatil shi pe sfix sa vedeti ca nu iam zis ca sa ma creasaca

3 Re: Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 4:47 pm

shi imi cer scuze pt cele spuse lui puff promit ca nu o sa se mai repete va rofg frm sa ma iertati mai ales da castie cine sunt sunt [vlaicul]

4 Re: Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 5:08 pm

nu ma implic in acest conflict dar nu eram de fata cand ca plecasem sa fac piatra+6 puff mia zis pe pm ca l-ai injurat atat in rest nimic altceva

5 Re: Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 5:48 pm

[MOD]aLyZ

Moderator
Moderator
_DINAMO_oo9 warn pentru double post ! Atentie inca un avertisment si ai ban pe forum

6 Re: Injuraturi Degeaba la data de Lun Apr 05, 2010 6:27 pm

Acum ce faci minti sa nu intri in incurcatura???.... eu respect orice player indiferent de lvl ii vb frumos chiar daca are lvl 1 stiu cum e sa fii jignit si nu e bine;) dc ai injurat alti playeri au injurat ban ... asta e trebuie sa ne abtimen pana la urma sa nu mai injuram....nu vreau sa ma laud am fost gm si stiu sa respect! acum astept decizia lui xp ... Sorry pentru deranj

7 Re: Injuraturi Degeaba la data de Mier Apr 07, 2010 1:16 pm

ce skiluri praf ai Smile m1 Smile) =)) pe alea normale nai nici m fratie Smile) si ala crek are dreptate cu ce zice Smile)

8 Re: Injuraturi Degeaba la data de Mier Apr 07, 2010 3:00 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Topic inchis.

Motiv:
IMPORTANT: Obligatoriu sa puneti un screenshot cu injuratura daca nu veti primii warn.

SCRIE DESTUL DE MARE CRED!

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum gratuit | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog