Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 DC BAN MA la data de Mier Apr 07, 2010 8:19 pm

Salut ...xp cred ca este un bug sau ceva miam pus fix cnp corect de pe buletin am 15 ani si un prieten la fel are 16 ani sia pus fix la fel si a luat ban si alt coleg la fel:|
ce naiba se intampla mam chinuit 3 nopti sami fac iteme calumea si acuma ban:| sunt sigur 100% ca am pus datele corecte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! te rog fa ceva ca mai multi li so intamplat asa:|

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: DC BAN MA la data de Mier Apr 07, 2010 8:40 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Sa iti aduc aminte de dar99?

Ip tau :92.85.250.121
Ip DAR99 :92.85.250.121
-------------------------
lol! Ma crezi venit cu pluta?

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

3 Re: DC BAN MA la data de Mier Apr 07, 2010 8:52 pm

UITATE NAIBI LA IP MEU MA X(((( SI NAM RESETAT NIMICA MAI VERIFICA INCA ODATA CA ESTI CHIAR CULMEA SI MIE IMI APARE CA AM LUAT BAN DE LA CNP SI SUNT SIGUR 100% SIGUR CA AM SCRIS CORECT !!!! SI INCA ODATA NU ARE SENS SA TE INJUR SAU SA MA DAU DREPT DAR x((( CAND MI SE PAREA SI MIE MISTO JOCU CAND MAM CHINUIT ATUNCI IAU BAN X( DECI TE ROG FRUMOS DACA VREI SA MIL SCOTI DACA NU NU MAI INCERC INCA ODATA CA TOT BAN IAU DEGEABa:|

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro