Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 O mica intrebare:) la data de Sam Apr 10, 2010 6:48 pm

Salut as dori sa fac o cere de GM in caz ca e deschis in acest moment topilcul cu cereri de GM am 16 ani joc metin2 de 2 ani pot spune ca am ceva experienta LVL 68 pe metin2.ro si 59 pe metin2.us nu am experienta de GM foarte mare am fost doar pe MT2-romania GM dar dupa restart server mi sa scos gradul
Astept raspunsul unui GA sami spuna daca pot primi sau nu grad de GM
Vreau sa fiu GM pentru ca azi dimineata in timp ce eram v2 un player ma jignit foarte urat si am chemat-o pe [GA]Dana care sa teleportat langa mine si i-a dat ban acelui player.Nu vreau sa se mi intample asa ceva macar Chat Moderator daca puteti deoarece eu vreau sa fie un server fara jigniri sau alte incalcari de reguli
Stiu comenzi de GM pot spune ca destule pentru un GM fara comenzi de GA daca e ceva intrebatima o comnda aici si va voi rspunde printr-un alt pots
Astept raspuns
Nume:Saturn
Regat:Albastru(jinno)
LvL:78
imi place sa ma inteleg cu playeri si daca un alt player ma injura eu nu-l bag in seama ii fac poze si pun pe forum sau daca e GM on il raportez

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit