Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

doriti sa fie implementate blessurile?dar sa nu coste mai mult k inainte adik 500k

71% 71% [ 5 ]
29% 29% [ 2 ]
Total voturi : 7

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 blessurile la data de Vin Apr 23, 2010 3:25 pm

mias dori k blesurile sa implementate deoarece fierarul mia spart deodata 6 bratari de argint...nu mi se pare normal sa fie asa mik sansa la fierar........de accea am creat acest sondaj

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: blessurile la data de Sam Apr 24, 2010 5:06 pm

sa se puna la lok blesurile !
daca nu se poate unde le gasesc?inafara de v1

3 Re: blessurile la data de Sam Apr 24, 2010 5:36 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Blesing Scroll pica peste tot

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

4 Re: blessurile la data de Sam Apr 24, 2010 6:15 pm

mie mi-au picat 4( pe la caini, salbatici, maiumute;) )

5 Re: blessurile la data de Dum Apr 25, 2010 12:21 pm

mie miau picat vreo 2 si dua nu a mai pikt nik.....de asta vreau sa fie implementate pt rata de ugrade la fierar e exagerat de mica...mia distrus o gramada de iteme la rand

6 Re: blessurile la data de Dum Apr 25, 2010 12:30 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Hai sa intelegeti si voi
1-" E legea compesatie MULT DROP=PUTINE SANSE DE +"
2-" DROP REDUS=80% SANSA DE REUSITA ALEGETIII"

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

7 Re: blessurile la data de Dum Apr 25, 2010 12:42 pm

as zice 2 dar cam cat inseamna acest 80%?

8 Re: blessurile la data de Dum Apr 25, 2010 12:44 pm

as zice 2 dar cam cat inseamna acest 80%?

9 Re: blessurile la data de Joi Ian 27, 2011 10:13 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

10 Re: blessurile la data de Joi Ian 27, 2011 10:13 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

11 Re: blessurile la data de Joi Ian 27, 2011 10:13 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit