Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Metin2 XP ~ Aventura jocului MMPORG

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 2:51 pm

nu stiu ce vor alti playeri dar eu as vrea ca dropu la iteme sa fie ca pe metin2 us si sa muncesti pentru un item
dar la fierar sa creasca rata
pentru drop playerii de lvl mare pot sparge metine de lvl 85-90 deoarece acolo cade manusa talharului si inel de exp deci mie mi se pare normal ca rata de drop sa fie scazut deoarece cand spargi o piatra metin nu vezi ce iti cade deoarece sunt numai iteme pe jos de la mobii care au iesit din metin
astept raspunsul tau Xp
pentru playerii care citesc acest topic nu vreau sa va dati cu parerea spuneti doar daca sunteti pro sau contra

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 3:10 pm

Contra si regulile bunului simt spun ca trebuie sa ai mereu un motiv sa nu se creada ca vrei raul celuilalt.
Motiv: Gandestete ca sa poti sparge asemenea pietre metin ai lv 70-80, deci ai facut cam 2 treimi in joc si care ar mai fi rostu, te chinui atat si cand esti aproape de final sa faci lv mai rpd k la 30-40 deci. CONTRA

3 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 3:23 pm

dupa spusele tle am impresia ca tie iti palc serverele usoare frate ce nuti convine am spus sa nu va dati cu parea dar deciaza ramane a lui Xp nu a vostra

4 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 3:41 pm

am zis ca ii stupid sa cresty greu sa inceput si dupa sa faci lv rpd cum ai tras tu concluzia de servere numai tu stii!!!
NU NE MAI VORBII AROGANT!

5 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 4:20 pm

parerea mea e k ar trebui putin scazuta dar nici k p ro ud iti cade cva din an in pasti...cei care joak aici joak pt k vrea cva diferit de ro....ceva mai bun....xp e un server f reusit.....felicitarile mele xp......mariti rata la fierar sau bagti la 500k bless.....si mai scadeti dropul la iteme nu la yang

6 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 4:31 pm

SERVARU DUPA MINE II BUN ASA CUM II poate dak ar baga fms/rib/pfn+0, scoici, perle, frezele si iteme de astea mai rare(BILET V2, V3)

sau sa putem cumpara din item shop cu yang.(ar fi cel mai usor)

Oricum de server inca nam motive sa ma las;)

7 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 5:35 pm

bogdan pe acest server poti intra v2 fara bilet si (BILET V2, V3) nu exista bilete de v3

8 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 8:03 pm

K MS DE INFORMATIE, pentru V3 este piatra insangerata;)

9 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Dum Apr 25, 2010 8:22 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
PENTRU V2 "GROATA EXILE" NU ITI TREBUIE NIMIC GOOD LUCK

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

10 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Joi Ian 27, 2011 10:06 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

11 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Joi Ian 27, 2011 10:07 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

12 Re: am venit cu o sigestie care mi se pare foarte corecta la data de Joi Ian 27, 2011 10:07 am

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti blogul tau gratuit