Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Metin2 XP ~ Aventura jocului MMPORG

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Mia disparut:| la data de Sam Mai 01, 2010 8:56 am

Salut..Mia disparut ce aveam pe mn armura mea papuci si scutu si altele care cateva le aveam de la un coleg care imi donase da ces cu astea:| eu ma chinui si stau si noaptea imi pierd noptile si imi dispar iteme?Neutral sunt foarte sigur ca nimeni nu stie parola mea
Mia disparut ce era mai bun mam trezit cu armura+1 pe mine x( si am stat si toata noaptea sami fac g-uri si destea pana la 4 si intru la 9 si ma trezesc cu nimic ce aveam inainte pe mn va rog frumos... un coleg a donat pentru mine alte lucruri leam facut dc miau disparut itemele?Neutral LE VREAU INAPOI:((

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Mia disparut:| la data de Sam Mai 01, 2010 11:30 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Cum il chema pe colegu?
Papucii full bonus cu 10.000 hp -"30 ron"
Armura full bonus full stone = vro 100 ron "cam asa iti manaca "
CIne iti da tie itemele astea?
Next SuraBlack

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

3 Re: Mia disparut:| la data de Sam Mai 01, 2010 1:47 pm

Man nustiu numele pentru ca iam dat un cd original nu mai stiu cu ce si sio facut cont si mio donat:| si armura tiam zis despre ea ... dana a zis ca am voie cu ea si stie de la cine:| ce naiba man mam chinuit acu am dat si cd ala Neutral
deci nu am nimic de la nimeni decat armrua stie dana de la cine Neutral
nu e de ajuns ca ne dati inapoi cu 2 zile si e rata mica ce naiba man:(
mie imi place sv asta da sa stii ca am itemele in mod corect facute:|
nustiu cat a donat colegu eu iam zis ce sami faca Neutral si atunci cand tu miai bagat 300 pentru a imi muta puterile aia era 20 de mutat puterile si miam luat ce trebuia:| delea Neutral si miam bagat si eu:| tiam zis nam nik de la nimeni pot da explicatii la orice

Vezi profilul utilizatorului

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti un blog