Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Metin2 XP ~ Aventura jocului MMPORG

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Lun Mai 03, 2010 9:50 pm

De cat timp spuneti ca svr va avea in mai putin de 2-3 zile peste 1000 de jucatori.....
Deci in 3-4 saptamani s-au strans cam 50-100 de conturi banate si cam 100-300 conturi inregistrate nu mi-a confirmat nimeni datele de mai sus ,spun cu aproximatie.
In topicul acesta postati pareri cum sa populam forumu!
PS:Daca ai chef de misto nu mai posta.

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Lun Mai 03, 2010 10:34 pm

O modalitate ar fii prin postarea site-ului in top100 metin2 private servers...nu stiu este decat o ideie eu de acolo am gasit multe servare private...

3 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Lun Mai 03, 2010 11:17 pm

sa se adauge shopuri noi cu iteme si marita rata la fierar in rest e destul e ok

4 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Mar Mai 04, 2010 5:56 pm

play4fun a scris:sa se adauge shopuri noi cu iteme si marita rata la fierar in rest e destul e ok

OFF:ce o intrebat si ce ai raspuns...
ON: Postarea lui pe diferite site-uri, poate cv mass-uri(desi sunt contra lor), hi5 nush, poate chiar pe forumu RO:))

5 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Mar Mai 04, 2010 8:58 pm

Cum a zis si Bogdan massuri,hi5,facebook etc...Neutral...poate se uita si la noi cineva:))Smile)Smile)

6 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Mier Mai 05, 2010 3:02 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
play4fun a scris:sa se adauge shopuri noi cu iteme si marita rata la fierar in rest e destul e ok

Pai de ce sa mai cresc lvl mare sa fac yang pe itemele de lvl mare daca am deja iteme in shop?
ps"Daca dau start la script MINIM 14 ANI am 200 de ban-urii de dat"

Mai bine putin si bun,CA NIMANUII NU II PLACE SA DE-A O SUMA DE BANI SI SA FIE INJURAT DE UN COPILL "MULTI DIN PLAYERII AU PESTE 25 DE ANI AVETI GRIJA PE CINE JIGNITI SA NU VA TREZITI CU EI LA USA"

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

7 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Mier Mai 05, 2010 3:18 pm

[GA]Xp a scris:

Pai de ce sa mai cresc lvl mare sa fac yang pe itemele de lvl mare daca am deja iteme in shop?
ps"Daca dau start la script MINIM 14 ANI am 200 de ban-urii de dat"

Mai bine putin si bun,CA NIMANUII NU II PLACE SA DE-A O SUMA DE BANI SI SA FIE INJURAT DE UN COPILL "MULTI DIN PLAYERII AU PESTE 25 DE ANI AVETI GRIJA PE CINE JIGNITI SA NU VA TREZITI CU EI LA USA"

ce man ai scos aia cu vasrta minima 14 ani:|?

8 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Mier Mai 05, 2010 3:41 pm

se pare ca l-o scos:|..nu e prea bn:O:O...de acu sa ne asteptam la buTi...Smile)Smile) Mad Shocked

9 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 11:18 am

Da cand o sa gasiti propune sa postati nu sa va contraziceti ca nu am facut topicu sa va bateti jos.

10 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 2:16 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Se poate activa in 3 minute in 10 ore o sa fie vro 200 ban-urii

11 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 6:28 pm

[GA]Xp a scris:Se poate activa in 3 minute in 10 ore o sa fie vro 200 ban-urii

si decat sa-ti faca nervii 200 de copilasii mai bine 200 BANN-uri PAREREA MEA!

12 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 7:09 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
BOGDANIONUTZ a scris:

Pai la prima abatere ban si nu imi bat cap-ul cu ei

13 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 8:09 pm

[GA]Xp a scris:
BOGDANIONUTZ a scris:

Pai la prima abatere ban si nu imi bat cap-ul cu ei
si asa

14 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 9:35 pm

[BA]WhitePoint

Community Manager
Community Manager
Ca acest server sa fie mai populat eu am scris destule sugestii despre shop-uri si ratele din joc cum sa fie mai activ jocul si mai multe conturi. Asta este cheia activitatii unui server!

Vezi profilul utilizatorului http://our-time.biz

15 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Joi Mai 06, 2010 10:36 pm

pe mn mau luat in ras cand am zis k ratle mai trebuiesc revizuite

16 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Vin Mai 07, 2010 9:21 pm

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
DACA NU VA CONVINE FLIT NU ATI DAT 1 MIE DE LEI LA VRO LICENTA SAU NU ATI AJUTAT NICI UNU LA TRADUCERE ASA CA NU AVETI DE CE SA VA INPACIENTATI DEGEABA DACA VREAU SA BAG E TREABA MEA

PUTINI CARE SUSTIN SERVERUL DOREC ASA SOPURILE CA , "NICI MASINA NU MERGE FARA BENZINA"

17 Re: O intrebare la care caut de mult raspuns. la data de Dum Mai 09, 2010 8:59 am

[SMOD]UraniuM

Moderator
Moderator
Topik Closed.Raspuns Primit

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Forumgratuit.ro | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog