Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Vin Aug 27, 2010 8:45 pm

[SMOD]UraniuM

Moderator
Moderator
Deci sa o luam cu inceputul.Poate uni dintre Dvs nu ati intrat pe forum astazi 27.08.210 la ora 13-14 asa ca o sa va spun eu ce sa intamplat:Un anume copil care nu are toti neuronii in cap a inceput sa deschida Zecii de topicuri in toate rubricile forumului cu motivul amenintari unui GM.Mesajele care au fost postate fara numar de ctre dansul au fost 87 la numar.Am reusit sa le sterg pe toate dar sper sa nu se mai repete.

AVIZ AMATORILOR
Cine mai posteaza N mesaje pe forum doar pentru a injura,ameninta staff-ul Metin2XP va primi BAN pe IP atat in joc cat si pe forum(asta in cazul in care nu a primit deja ban in jok).
Voi chiar credeti ca daca ati facut aceste mesaje si ne injurati/amenintati pe noi sunteti "smecheri" si credeti ca rezolvati ceva.Ei bine nu rezolvati nimic.Mesajele vi se vor sterge ,veti primi BAN si veti ramane doar cu o amintire a metinului XP.
Si inca un lucru:Ip dumneavoastra se inregistreaza automat in baza de date a forumului nostru.Deci nu va jucati cu asa ceva.Se poate sa trimitem o cerere la ForumGratuit cu ip Dvs si puteti sa va treziti cu Politia la usa(Stiu asta pentru ca am mai vazut si pe alte forumuri).Deci Va mai spun inca odata : NU VA JUCATI! Consecintele pot fi grave!Puteti primi amenda pentru asa cv.Poate nu voi dar parinti vostri pot.

Multumesc Pentru Timpul Acordat.

Staff-ul Metin2XP

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Dum Oct 24, 2010 1:45 pm

buna sunt nou pe forum.....am vb cu Xp in joc .ca sa imi faca parola de la stere caracter ,si a zis ca va fii CNP-ul parola si nu eu am facut contul...cum aflu cnp,nu mai dau de prietenul care mia dat contul..........

3 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Mar Dec 14, 2010 5:27 pm

UraniuN am si eu o intrebare daca nu te superi unii de pe 4metin.ro mi-au zis ca aces client al vostru are trojan keyloger si nu stiu ce Neutral vreau sa te intreb daca este adevarat ..da sau nu? Very Happy

4 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Mar Dec 14, 2010 7:40 pm

[SMOD]UraniuM

Moderator
Moderator
dupa cum scrie si pe site la sectiunea dowload :NU E VIRUS DOAR CLOSED PORT OPRESTE PORTURILE PENTRU HACK-URI SI LE FACE IN MOD BRUTE FORCE DIN ACEST MOTIV VIL VEDE CA VIRUS.Nu avem nici cea mai mica intentie sa va bagam in pc keyloger sau altceva.Daca clientul avea virusi/keyloger numai jucau 200+ playeri pe sv.Xp o sa puna un nou dowload poate acela nu o sa vi-l mai arate ca trojan

5 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Joi Dec 23, 2010 3:11 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
Pe data de 25/12/2010 se va urca ultimul client dar ca mereu exita un dar KASPERSKY ANTI VIRUS IL VA VEDEA CA SUSPICIOS FILES
MAI MULT DE-ATAT NU PUTEM FACE MOMENTAN

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

6 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Joi Dec 23, 2010 3:12 am

[SGA]SuperXp

GameAdmin
GameAdmin
liviu a scris:buna sunt nou pe forum.....am vb cu Xp in joc .ca sa imi faca parola de la stere caracter ,si a zis ca va fii CNP-ul parola si nu eu am facut contul...cum aflu cnp,nu mai dau de prietenul care mia dat contul..........
Nu putem furniza nici o informatie legata de cont atat timp cat nu stim in ce conditi ati intrat in posesia cont-ului

Vezi profilul utilizatorului http://metin2xp.ro

7 In atentia playeri-lor la data de Joi Ian 27, 2011 9:05 am

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

8 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Vin Ian 28, 2011 11:14 am

[SMOD]UraniuM

Moderator
Moderator
MaiSmecherCaXp a scris: [SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la www.orda.ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

Ai dovezi ca furnizeaza iteme gratis altor jucatori?te crezi mai destept?atunci te rog creaza tu un sv mai bun ca acesta si pe urma mai vb.Pana atunci ai ban

App: Acesta este cumva ip-ul tau?

Subiect :
In atentia playeri-lor

Postator :
MaiSmecherCaXp

IP-ul acestui mesaj :
85.17.231.118 [ hosted-by.leaseweb.com ]

Postat in data de :
Joi Ian 27, 2011 9:05 am

9 Pt. [SMOD]UraniuM la data de Vin Ian 28, 2011 1:33 pm

Nu desteptule, asta de acum este ip meu, am si proxy, am destule isp-urica sa-mi poti da ban, stii s-a inventat weirless. asa ca try again later, nu ai ce sa-mi faci, si da am dovezi, am poze cu contul unui prieten care a primit iteme gratis de la alex Ugly, sura de 95 si toata lumea stie asta. iar pe mine nu m-a deranjat asta l-a ajutat acel prieten deci mi se pare normal sa-i dea. ceea ce m-a deranjat este felul in care l-a bonusat, exemplu eu care am bagat bani imi pune 100str fiind war si ala are 2000 intelegenta de 2 ori pe armura fiind sura, alt exemplu lu ForDreamers care stiu ca e fost gm, i-a pus 3000 str pe armura, nu mi se pare corect ca unu care primete iteme gratis sau pt diverse ajutoare dat serverului sa fie mult mai bonusat sau sa aibe iteme mult mai bune ca unu care baga bani. asta e bataie de joc. Sa nu mai zic ca [GM]Cr3tzu i-a dat level lui Mephisto acum 23cm de la lev 90 l-a facut 99 si la multi altii, in fine, m-am saturat sa fac spamm aici, poti sa le stergi ca nu mai postez topicuri/msg spamm, dar voi face sezizari atat catre Orda cat si catre Ymir , fisc si etc, am printuri cu itemshop-ul unde sunt itemele si cat costa, am printuri cu felu in care donezi pe ce numel in ce cont la ce banca, ce-ti da in schimbul donatiei, si o sa iasa grav de tot pt el pe cai legale. O donatie este cand primesti o suma pt ca asa vrea playerul dar cand o primesti iar el in schimb ofera niste servicii pt acea suma, sa cumperi de la el ceva aceea nu se mai numeste donatie si de asta se v-a ocupa fiscul. Joc placut in continuare pana o sa-l inchida. P.S. pagina de Joc este inregistrata si nu au voie metinele private sa foloseasca modelul paginei oficiale, alt lucru care se pare ca nu stia. daca te intrebi de ce fac asta si nu ma iau si de restul serverelor private, iti raspun, si-a batut joc de timpul meu jucat pe server, de banii care i-am bagat cat si de orgoliul meu.

10 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Vin Ian 28, 2011 8:27 pm

urata faza cu itemele daca este adevarata si tot ce spune cel de deasupra mea, dar nu prea ma intereseaza sincer atat timp cat eu si altii jucam de fun. Imi poate spune si mie de ce s-a inchis serverul plus site-ul? multumesc, astept raspuns daca se poate.
bafta

11 Re: Pentru Toti Amatorii!!!! la data de Sam Sept 10, 2011 8:38 pm

www.mafios.ro & www.minecraft-romania.com !

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

creează un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit