Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 problema cu metinul care nu sa mai inatmplat la data de Mar Ian 18, 2011 6:11 pm

Buna am o problema cand intr-un metin imi arata toate normal si cand bag datele da eraroare tot asa a facut ziua asta si mi lam dat pe versiunea noua zicea ca cevalalte nu mai sunt bune si cand lam instalat sa terminat si cand sa intru in el da eroare zice:The Application failed to initialize properly (0xc0000135).Clik on terminate the epplication deci chiar nush va rog dati mesaj Arrow Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad

Vezi profilul utilizatorului

2 Re: problema cu metinul care nu sa mai inatmplat la data de Mar Ian 18, 2011 6:38 pm

Aja mi sa intamplat si mie Dar nu stiu dece Asteptam un raspuns de la SuperXp!!

3 Re: problema cu metinul care nu sa mai inatmplat la data de Mar Ian 18, 2011 7:14 pm

ms ca miai zis esti de treaba peaicea

4 Re: problema cu metinul care nu sa mai inatmplat la data de Mier Ian 19, 2011 3:48 pm

EDIT: am descoperit problema trb sa intri pe net si sa ii iei .netframework 3.1 !!si astepti pana se instaleaza tot si dupa aceea poti sa intri !! BAFTA!! Sper ca team ajutat!! Very Happy Wink

5 Re: problema cu metinul care nu sa mai inatmplat la data de Joi Ian 20, 2011 3:39 pm

Am reusit

Continut sponsorizat

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blogratuit.ro