Inregistrarea este gratuita si dureaza 10 secunde. Daca nu ai cont da-i click pe butonul inregistreaza , daca ai cont da click pe butonul conectare!

Nu sunteti conectat. Conectati-va sau inregistrati-va

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1 In legatura cu staffu la data de Mier Aug 10, 2011 10:30 am

Buna ziua TARFA AIA DE SGA DACA VREA POATE SA DEA BAN LA TOT SERVERUL
TOT TARFA ASTA DE [SGA]DANA E SOTIA MEA SI TOT TARFA ASTA TIA DAT BAN CA NU AI UN COMPORATAMENT DECENT
Eu nu ma complic cu voi eu va banez direct clasa de ip bye bye
You are ip adrees is banned

Poate sa dea ban la tot serveru?Daca pleaca toti la cine masa mai da ban?=))Smile)

Faceti server de Metin2 si sunteti tari vad.. Ciudat..

Hai dami ban atata poti atata faci..ce sa-ti cer..Smile)=)) daca te doare adevarul..

Nici eu nu ma complic cu tine..iti zic clar ca nu esti sefu meu;)

Nu ai ce sa imi faci mie..suferinta de GM/GA/SGA

Asta se intampla..daca toti copii isi fac servere de Metin2! De aia nici nu intru pe astfel de servere..a doua zi sa primesti ban..cand defapt tu nu ai gresit cu nimic..Smile)=))

Imi dau seama ce usor este sa te joci cu comenzile KICK BAN Sad de aia si suferiti de GM/GA/SGA sa vada lumea ca sunteti tari..dar defapt sunteti un nimeni

Parca nu vedem la nume ca scrie [GM]Adrian..sau [GM]Adi.. Asta este..am vrut sa va dau acest mesaj..sa numai suferiti de GM/SGA/GA/.

Dar GM-Ul tot GM e..si intotdeauna
va cauta sa isi arate talentul..
sa arate ca stie sa dea KICK BAN fara motiv
Asta e Romania!

Si parca ghicesc..cand voi intra..BAN PERMANENT
....Razz
Nu ma intereseaza..deoarece nici numai joc pe acest
Server..care nu se poate numi Server...
Pe acest server joaca copii de 10 ani care nu stiu
ce inseamna arme 2011..si cat de usor se poate baga pe
server

Numai fi Domnule Game Master asa intepat.. ca o sa te muste

CAINII!

Cu toti stim ca cel care a facut acest server
nu are mai mult de 18 ani!

Nu am nimic rau cu acest server..tot e frumos la el..imi pare rau de acesti copii [GM/GA/SGA] care nu au prieteni..si incearca sa faca orice..ca sa fie bagati in seama:)
Defapt cam pe toate serverele este asa..inafara
de Metin2 OldSchool (Nu am voie sa fac reclama..hmm sa ma gandesc..ca se duc toti pe serverul ala si numai ramane nimeni aici..iar GM-UL numai are la cine sa dea BAN! (HOPA iar am ghicit..

Acel server numai are nevoie de nicio prezentare..si playerii au dreptul de a se duce pe un server BUN din cate stiu..au dreptul sa afle alte servere de Metin..Nu puteti obliga playerii sa stea pe acest server! (Serverul ala nu e serverul meu..Razz)

GM-UL va fi intepat..si se va crede buricul pamantului
tot restul vieti lui..
de aia nici nu are prieteni..inafara de masa si tatal lui Smile

Multi stiu ca am dreptate..dar le e frica
sa comenteze..Sa nu va fie FRICA..luati ban si ce?spuneti adevarul..exista sute de servere de Metin! mult mai bune ca acesta si cu arme 2011 !

Hmm sa vedem..nu cred ca am injurat pe nimeni..

Probabil..ca sa fiu respectat pe acest server..trebuie sa nu spun ce nu imi place el..si sa spun ca e cel mai tare server de metin2 (dar din pacate nu este asa)

Cand o sa faceti un server bun fara suferinte pe el..atunci o sa spun "TOT RESPECTUL" va trece mult timp...Sad

O sa ghicesc..raspunsul va fi "Daca nu iti place dute pe alt server"

Cand GM-ul numai gaseste raspuns pt ce am scris eu aici se uita pe alte forumuri (Metin2) si vede ce raspuns au dat ceilalti [GM] si scrie si ei la Fel.! (HOPA) si aici am dreptate..

Domnule Game Master..daca doresti iti dau ID-ul meu (cine stie poate imi spargi si ID-ul..Smile):Smile))

Serverul poate sa fie deschis si 2 ore pe zi..dar in alea 2 ore trebuie sa te simti bine..relaxat..nu sa vezi un GM cum sufera de EL!

Ghidurile Metin2 sunt furate de pe alte servere..stiti voi..numai trebuie dovezi..Wink

Oricati incercati voi sa pareti in regula..sunt cu un pas inaintea voastra! Va cunosc fiecare miscare..Pe mine nu ma puteti pacali..Smile

[SGA]SuperXp sau [SGA]Banned fiind aceeasi persoana, adica Alex sau Boboc Alexandru Ionut pe numele real, este cea mai proasta fiinta, isi bate joc de voi, de timpul vostru consumat pe joc, de banii care-i bagati sa fiti mai buni, si el da iteme gratis altor playeri, ceea ce este total inadecvat. Serverul nu v-a mai tine mult timp maxim o saptamana timp in care voi face reclamtie la orda ro si puscaria o sa scrie pe el. pacat de fetita lui care nu are nici o vina, dar m-am saturat dfe atati ipocriti. Semnat: Cineva mai destept de 1000 ori ca Xp.

Iteme pe gratis..? Cand am intrat prima data pe server am vrut sa donez..dar NUMAI DONEZ NIMIC

Am fost lamurit destul de Playeri (care nu le e frica de voi) si de comportamentul GM-ULUI!

Oricat incercati voi sa pareti in regula,sunt cu un pas inaintea voastra!

Vezi profilul utilizatorului

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

Creati un forum gratuit | © PunBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog gratuit